شاید سوال بسیار از شما باشه که چطوری افسردگی رو درمان کنیم یا به عبارتی بهتر برای درمان افسردگی به روانشناس یا دکتر اعصاب و روان مراجعه کنم؟ یا اصلا آیا درمان میشه یا فقط کنترل میشه؟

پاسخ اینه که علاوه بر اینکه متاسفانه بسیاری از ماها دچار افسردگی هستیم و خودمان خبر نداریم ( که با گفتن علائم توسط مشاور روانشناس تشخیص داده میشه نوع خفیف یا شدید )خوشبختانه بعد تشخیص نوع افسردگی بسیار ساده با روشی جامع و ظرف مدت زمانی میشه افسردگی را درمان کرد.

پس شما فقط نیازمند به یک مشاور هستین که بتونید مسائلتون رو بگید از گذشته و حال و آینده تا اون تشخیص بده آیا شمد در کدوم قسمت از مشکلات فردی قرار دارید، شاید اصلا افسردگی نبود و یک احساس افسردگی بود و این خودش خیلی خوبع که تکلیفتون مشخص شه مثلا استرس یا اضطراب بود و میدونیم بین این ۳ فرق هاست! و باز هم هرکدوم باشه روش درمانی آن نزد ما موجوده!

پس اول تشخیص بعد درمان قطعی بواسطه روانشناس بالینی و مشاوره فردی هست

امیدوارم من بتونم با مشاوره تلفنی به شما کمک کنم و اگه دچار مشکلی هستین درمان کنم

همین حالا پیامک به شماره همراه من بدید تا وقت رزرو کنم ۰۹۳۳۷۹۶۱۰۷۳

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

TEHRAN-ISFAHAN خیریه بیت الکوثر زنگی آباد -کرمان نوین رایانه اسلام و مسلمین ایندکسر هستم خدمات مسافرتی و گردشگری آیتا طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل . لایسنس نود32 یوزرنیم و پسورد نود 32 جدیدترین آپدیت روزانه نود32 یوزرنیم پسورد جدید nod32 username password